Přemýšlíte o nové práci nebo o změně kariéry? Zajímal by Vás kariérní koučink, ale nevíte jestli je to pro Vás? S čím Vám konkrétně může pomoci kariérní kouč a s čím už ne? 

Dobrý kariérní kouč vám pomůže udělat si jasno v tom, jaké jsou vaše schopnosti, dovednosti a silné stránky.  Díky tomu snadno zjistíte, jaké jsou vaše kariérní možnosti s přihlédnutím k vašim preferencím.

Jestli chcete svoji kariéru posunout na jinou úroveň, kouč vás podpoří v rozvoji silných stránek k vyrovnání případných nedostatků nebo rezerv.

K tomu samozřejmě patří i dát do souladu pracovní život s osobními prioritami.

 

Ať už máte třeba problém najít si práci, jste čerstvý absolvent nebo přemýšlíte o změně kariéry, kouč vám pomůže vyhodnotit, jaká je situace na současném trhu práce a vaše šance v oboru, jehož směrem se chcete vydat.

Také si s jeho pomocí sestavíte strategický plán, díky kterému budete mít směřování své kariéry pod kontrolou.

Kariérní kouč vám bohužel sám práci nenajde. Jeho úkolem je vás motivovat a pomoci vám porozumět vašim silným stránkám a rezervám.

Pomůže vám identifikovat možnosti na trhu práce a dát to všechno do kontextu. Zároveň vám zpracuje profesní životopis a připraví na výběrová řízení.  Zbytek už je na vás 🙂